Trendist Ataşehir, Reçel Anneler ile biraraya geldi

Trendist AtasehirAtaşehir’in en özgün projesi Trendist Ataşehir, Anneler Günü’nde tüm anneleri sevindirecek çok özel bir projeye imza atıyor. Ürettikleri ürünlerin elde ettikleri gelirle 60 öğrenciye burs 15 aileye de geçim desteği sağlayan Reçel Anneler ile ortak proje geliştiren Trendist Ataşehir, haftasonu satış ofisini ziyaret eden tüm bayanlara nefis anne reçelleri armağan edecek.

K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile Ataşehir’de hayata geçirilen Trendist Ataşehir, Anneler Günü’nde çok özel bir projeye imza atıyor. Kendi ürettikleri ürünlerin satışından elde ettikleri gelirle 60 öğrenciye eğitim bursu, 15 aileye de geçim desteği sağlayan Reçel Anneler ile bir araya gelen Trendist Ataşehir, Anneler Günü’nde bir çok anneyi mutlu etmeyi amaçlıyor. Hafta sonu satış ofisini ziyaret eden tüm annelere, Reçel Anneler’in lezzetli reçellerinden hediye etmeye hazırlanan Trendist Ataşehir, bu anlamlı sosyal sorumluluk projesini destekleyerek Anneler Günü’nde ihtiyaç sahibi anneleri de sevindirecek.

13 adet 8, 3 adet ise 33 katlı olmak üzere 16 bloktan oluşan ve 820 adet konut bulunan Trendist Ataşehir projesinde daire fiyatları 295 bin TL ile 953 bin TL arasında değişiyor. Bahar kampanyasının devam ettiği projede bölgenin en özel lokasyonunda daire sahibi olmak isteyenler iki alternatifli ödeme planından yararlanabiliyor. Yüzde 5 peşinat avantajı sunulan kampanya süresince peşinatın geri kalan kısmı yani yüzde 20’si bir yıl ertelenebiliyor. Trendist Ataşehir tarafından oluşturulan ikinci ödeme alternatifinde ise yüzde 50’si peşin olmak üzere dairenin geri kalan yüzde 50’si vade farksız taksitlendirme imkanı ile proje tarafından finanse edilebiliyor.

Yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunulan proje için Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabank ve ING Bank 12 aydan 120 aya kadar farklı vade seçenekleri de sunuyor.

Web: www.trendistatasehir.com
Tel: 444 6 212

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın