Toskana Konakları Ovacık sosyal donatıları

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Femetal A.Ş. şirketi tarafından inşa edilen Toskana Konakları Ovacık konut projesi, toplam 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 11 villadan oluşan konut projesinde, 8 adet 800 metrekarelik Palazzo, 1 adet 900 metrekare ve tripleks Floransa, 2 adet 1000 metrekarelik Siena ve Pienza adı verilen villa tipleri bulunuyor. Projedeki konutlar 4+1 ve 5+2 tipte tasarlandı. Konut büyüklüklerinin 800 metrekare olduğu proje, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Toskana Konakları Ovacık konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki villalar, 2 milyon 200 bin TL’den satışa çıkarıldı. Yüzde 91’i satılmış durumdaki villalar, banka kredisine de uygun.

Konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Toskana Konakları Ovacık konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, market, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör de mevcut durumda. Merkezi ısıtma sisteminin kullanıldığı konut projesinde, villalarda ısı pay ölçer de var. Merkezi klima sisteminin yer aldığı projede, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası da bulunuyor. Teraslı ve balkonlu olanprojede alarm sistemleri de mevcut. Konut projesindeki villalarda sonsuzluk havuzu da yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda bulunuyor.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Deniz manzarasına sahip durumdaki konut projesi plajlara oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Proje; Çeşme merkeze 4 kilometre, Çeşme Marina ve Alaçatı’ya 5 kilometre, halk plajları ve özel beachlere 5 dakika mesafede inşa ediliyor.

Toskana Konakları Ovacık konut projesi, 7074. Sok. Ovacık mevkii Çeşme/İzmir adresinde bulunuyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0232 376 4 111 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün.