Torkam E5 fiyat listesi

Toki’den gelir paylaşımı yöntemitle satın aldığı İstanbul, Sefaköy’deki arsa üzernde Torkam İnşaat ve Nar Kentsel Ortaklığın tarafından hayata geçirilecek olan Torkam E5 projesinde yer alan daire ve dükkanlar satışa çıkıyor.

İstanbul’un Küçükçekmece’de İlçesinde inşa edilecek olan Torkam E5 Sefaköy projesinde 234 adet rezisans daire, 117 adet ofis, 310 adet cadde dükkanından meydana geliyor.

Karma bir proje olan yükselecek olan Torkam E5 Evleri projesi 20 bin 776 metrekare büyüklüğündeki alan üzerinde hayata geçirilecek

E5 Otoyolu’nun yanında, Sefaköy Metrobüs durağı ile toplu ulaşım hattının kesiştiği alanda yer alan Torkam E5 projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tip dairelerden meydana gelmektedir.

2919 yılı Aralık ayı gibi tamamlanması ve daire sahiplerine teslim edilmesi beklenen Torkam E5 Sefaköy projesinde fiyatları ise 395 bin TL’den başlıyor.

E5 otoyolu üzerindeki alan üzerine yer alan projenin hemen karşısında Atatürk Havalimanı, yakınında Arel Üniversitesi, aydın üniversitesi yer almaktadır.

Tel: 444 45 43

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın