Toraman Masal 04 satışları devam ediyor

Proje resmi yok

Toraman Masal 04 projesi Toraman İnşaat güvencesi ile modern bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Projenin konumu Uşak’ın Merkez İlçesi’nde yer almaktadır. Site içerisindeki tek blokta 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Toraman İnşaat tarafından tasarlanan projede 9 katlı tek blok yükselmektedir. Bahsi geçen blokta 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 110 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlar içerisinde çocuk oyun parkı ve kamelyalar bulunmaktadır. Bina içerisinde çift asansör ve çift merdiven mevcuttur. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Dairelerin tavanına ışık bandı asma tavanlar uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra dairelerin zemininde ise birinci sınıf laminat parkeler uygulanmaktadır.

Toraman Masal 04 konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi, Uşak’ın Merkez ilçesi Fatih Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Söz konusu proje kentin en nezih bölgesinde yer almaktadır. Bununla birlikte Masal Diyarı karşısında yer almaktadır.

Toraman Masal 04 projesinde fiyatlar bulunduğu kat ve cepheye göre farklık göstermektedir. Üstelik banka kredisine uygun satışlar yapılan projede araç takası fırsatı mevcuttur. Brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise 1.250.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (532) 377 58 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…