TOKİ’den Kahramanmaraş Türkoğlu’na 190 konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde inşa edilecek 190 konut için 28 Ocak 2016 tarihinde ihale düzenleyecek.

TOKİ tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde düzenlenecek ihalede 190 konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi bulunuyor.

TOKİ tarafından Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi’nde gerçekleştirilecek projenin ihalesi, açık ihale usulü yapılacak. “Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesi 190 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi” ihalesi, 28 Ocak 2016 Perşembe günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek.

Yer tesliminden sonra 500 günde tamamlanacak Kahramanmaraş Türkoğlu TOKİ Konutları projesinin ihalesi, TOKİ’nin Halkalı’daki merkez binasında düzenlenecek.

Yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olan ihalede Kamu İhale Kurumu tarafından belirlenen esaslar çerçevesinde yerli isteklilerin yüzde 15 oranında fiyat avantajı olacak. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini en geç 28 Ocak 2016 saat 14:00’a kadar elden ya da iadeli taahhütlü posta yoluyla ulaştırmaları gerekiyor.