The Bodrum Edition iletişim ajansını seçti

Muğla’nın Bodrum İlçesinde, Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede yer alan The Bodrum Edition projesi entegre pazarlama iletişim ajansı olan Salt İletişim Grup’u seçti

Salt İletişim Grup, müşterileri arasına Edition felsefesinin son üyesi, Bodrum’un dingin sularına bakan koyunda konumlanan ve Ian Schrager & Marriott International işbirliği ile hayata geçirilen The Bodrum Edition Oteli dahil etti. Böylece Salt İletişim Grup, The Bodrum Edition otelinin iletişim ajansı oldu.

The Bodrum Edition bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan meydana geliyor. Otelin tasarımında infinity havuz ve bahçe Lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovları yer alıyor.

The Bodrum Edition Otel’de 2 adet bar, koya bakan gurme bir barbekü, gece kulübü ve günlük lezzetler sunan alternatifler, 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları, toplantı odaları ve bir adet balo salonu da yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın