Tepe Nautilus'tan 10. yılda 10 Citroen

Türkiye’nin ilk tematik alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 10. Yılında 10 büyük yılbaşı sürprizi ile huzurlarınızda. Büyük yılbaşı çekilişine 12 Aralık 5 Şubat tarihleri arasında 100 TL’lık alışveriş yapan herkes katılabilecek

Talih kuşu size de konabilir; yılbaşı için yaptığınız alışveriş bir bakmışsınız ki size Citroen marka bir otomobil kazandırmış. Olmaz olmaz demeyin, şansınıza güvenin… 1 değil 3 değil 5 değil tam 10 Citroen… Peki nerede mi bu kampanya? Türkiye’de alışveriş ve eğlence sektörünün öncü markası olarak kabul gören; seçkin alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus’ta.

Tepe Nautilus 10. Yılını ziyaretçileriyle birlikte kutluyor. Adını denizin milyonlarca yıllık tarihinden alan; İstanbul’un orta yerinde denizin en derinlerini yaşatan Tepe Nautilus’a bugünlerde uğrayanları bir yılbaşı sürprizi bekliyor. Tepe Nautilus’un yılbaşı sürprizine 5 Şubat’a kadar yapılacak her 100 TL’lık alışverişle katılmak mümkün olacak. Çekiliş 8 Şubat 2012 tarihinde yapılacak. Sonuçları 10 Şubat 2012 tarihinde www.tepenautilus.com adresinde duyurulacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın