Teos Life Residence hemen teslim

İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde Teos Life Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje OnHas Yapı yapımcı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje, özellikle beklemek istemeyen, zaman sıkıntısı çeken vatandaşların ilgisini görüyor.

Proje, beş konut bloğundan meydana geliyor. Bahsi geçen konutlar toplamda 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselmiş durumda. Projede yer alan konut blokları dört katlı olacak şekilde inşa edildi. Proje, bünyesinde 44 konut barındıracak şekilde hayata geçirilmiş durumda.

Projede yer alan konutlar nerede?

Projede yer alan konutlar Seferihisar Caddesi’nde konumlandırılmış durumda. Bahsi geçen Teos Life Residence projesi konutları, İlçe Jandarma Komutanlığı hizası’nda, No:114’te inşa edilmiş vaziyette.

Projede yer alan konutların özellikleri neler?

Projede yer alan dairelerin tümü tek bir tipten meydana geliyor. Büyüklüklerinde ise iki farklı seçenek ile alıcılarının karşısına çıkan konutlar ilgi görüyor. Teos Life Residence projesinde yer alan dairelerin tümü 3+1 olarak hayata geçiriliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 110 metrekareden başlıyor. En büyük konut ise 165 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Projede yer alan 3+1 tipteki konutlar 389 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Teos Life Residence projesinde bulunan konutlara sahip olmak isteyen vatandaşlar için, bahsi geçen konutların tümü banka kredisine uygun olarak inşa edildi.

Modern mimarisi ve lokasyonu itibariyle ilgi gören proje, alıcılarına birçok sosyal donatı sunuyor. Bu bağlamda da oldukça ilgi gören Teos Life Residence projesinde site sakinleri için açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, sauna, SPA, kafe, sinema, yürüyüş parkuru, masa tenisi, bilardo ve güneşlenme terası gibi sosyal aktivite alanları sunulmakta.

Projede yer alan konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0232 238 0 600

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın