Temaşehir Konya’nın 2. etabında satışlar başladı

Torkam İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği ve ilk etabının yüzde 70’i satılan Konya Temaşehir projesinin 372 konutluk ikinci etabı satışa çıktı.

Konya Meram’da 60 bin metrekarelik arsa alanı üzerine inşa edilen Temaşehir Konya projesi için 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı da tasarlandı. 28 blokta toplam 740 adet konuttan meydana gelen Temaşehir Konya projesinde 165 dükkan hizmet verecek. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri yer alıyor.

TORKAM İnşaat’ın icra kurulu başkanı Mahmut Dereli, “Konya’nın ihtiyaç ve beklentilerini gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık, Temaşehir Konya projesini oluşturduk. Projemize olan yoğun ilgiden dersimize iyi çalışmış olduğumuzu anlıyoruz.” diyor.

Temaşehir fiyatları ne kadar?

Temaşehir projesi 700 milyon TL yatırımla yükseliyor. Yüksek Mimar Uğur Özgüven imzasıyla tasarlanan Temaşehir projesinde satılık daire fiyatları lansman dönemine özel olarak 324 bin TL’den başlıyor 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Temaşehir ödeme planı

Daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 5 peşinle anlaşmalı bankalar aracılığıyla 48 aya kadar 0,50, 120 aya kadar ise 0,70 faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuluyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği Temaşehir Konya projesinde teslimler ise 36 ay sonra yapılacak.

TORKAM İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Ümit Bozdoğan, “Temaşehir Konya ihalesini geçtiğimiz yıl aldık. O günden bugüne yoğun bir çalışma yaptık. Konyalı ne ister onu analiz ettik. 1. etap satışlarımızın yüzde 70’i tamamlandı. Başarılı bir iş çıkarımızı Konyalı bize söylemiş oldu. Bunun için de çok mutluyuz. 2. etap için bu lansman çerçevesinde satış ofisindeki telefonların sürekli çaldığını ve satış ofisine yoğun bir müşteri kitlesinin geldiğini görmek mutluluk verici” ifadelerini kullandı.

“Bir düşün gerçek olsun” sloganıyla yola çıkan Temaşehir projesinde 500 metre uzunluğundaki 42. Cadde’de restoranlar, mağazalar, dünyaca ünlü markalar, tematik havuz, saat kulesi, cami, park, gençlik ve kültür merkezi yer alacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın