Tema İstanbul Bahçe fiyat bilgisi

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Küçükçekmece ilçesine bağlı Atakent’te, Artaş İnşaat, Mesa, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu ortaklığıyla inşa edilen Tema İstanbul Bahçe konut projesi, toplam 363 adet konuttan oluşuyor.

Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte konutlar mevcut durumda. Projedeki konutların büyüklükleri, 79 metrekare ila 216 metrekare arasında bulunuyor.

Konut projesinin Temmuz 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Tema İstanbul Bahçe konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 1+1 daireler 534 bin TL ila 593 bin TL arasında, 2+1 tipteki daireler 781 bin TL ila 1 milyon 80 bin TL arasında, 3+1 tipteki daireler 1 milyon 177 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 4+1 tipteki daireler ise 1 milyon 868 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde yüzde 50 peşinat verip Garanti Bankası’ndan 60 ayda yüzde 1,15 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. Konut projesinin yarısı satılmış durumda.

Tema İstanbul Bahçe konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu, açık otopark, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi, süs havuzu ve güneşlenme terası gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda.

Su deposu, hidroforu ve asansörü bulunan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumda. Merkezi ısıtma sisteminin kullanıldığı konut projesinde, dairelerde ısı pay ölçer de var. Ebeveyn banyolu konut projesinde, teras ve balkon da bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapılmış durumda. Bahçeşehir Koleji’nin yeni kampüsü de proje alanında bulunacak.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Tema İstanbul Bahçe konut projesi, Tem Otoyolu, Güney Yan Yol Üzeri Atakent Küçükçekmece/İstanbul adresinde inşa ediliyor.

Konut projesi ile ilgili bilgilere 0212 970 00 00 numaralı telefondan ulaşabilmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir