Tekstilci Gülle’den Camel Beach’e komşu proje

Tekstil firması sahibi İsmail Gülle, gayrimenkul sektörüne Muğla’nın Bodrum İlçesinden giriş yaptı. 7 ayda tamamlanan satışa suluna firmanın ilk projesinde fiyatlar ise 440 bin dolardan başlıyor.

Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve kardeşi İsmet Gülle, gayrimenkul sektörüne Bodrum’da hayata geçirdiği Gülle Bodrum Evleri projesi ile başladı. Proje Muğla’nın Bodrum İlçesi, Ortakent Kargı Koyu’nda hayata geçirildi.

Gülle Bodrum Evleri projesi 8 bin 500 merekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edildi. Proje toplam 20 adet dubleks villa ve 10adet  flat daireden meydana geliyor. Tapu ve anahtar tesliminin hemen yapıldığı proje, sadece sezonluk değil yılın 365 günü yaşamak için tasarlandı. Proje 7 ayda tamamalndı.

Camel Beach’e 100 metre yürüme mesafesi olan Bodrum Gülle Evleri’nde flat daireler 150 metrekare toplam 3+1, dubleks villalar ise 180 metrekare 5+1’den oluşuyor. Fiyatlar ise 440 bin dolardan başlıyor.

Bodrum Gülle Evleri projesinde yüzde 25 peşinat ve iki yıl ödeme imkanı sunuluyor.  Peşin ödemelerde de ise özel indirim fırsatı da sunuluyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın