Teknik Yapı’dan konut kampanyasına destek

“Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına tüm projeleriyle destek veren Teknik Yapı, bankalara yaptığı katkı payını ve daha fazlasını müşterilerine de yansıtıyor.

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen toplam 7 projesinde uygulamaya başladığı “YÜZDE 5 PEŞİNAT, YÜZDE 0.98 FAİZ ve YÜZDE 20 İNDİRİM” kampanyasına katılacakları döviz artışı ve enflasyondan korumak için fiyat artışı yapmamayı da taahhüt ediyor.

“Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyası bugüne kadar yapılan kampanyalar arasında en anlamlı ve müşteri açısından en cazip olan kampanya. Bu kampanyada tüm kazançların konut talep edenlere yönlendirildiğini vurgulayan Umut Durbakayım “Şimdiye kadar olan kampanyalarda konut faizini düşük tutmak için firma olarak bankalara ödediğimiz yüzde 6- 11 arasında katkı paylarını, bu kampanyada müşteriye yansıtma kararı aldık. Diğer taraftan her kampanyada standart olarak yapılan peşin alımlardaki yüzde 10- 14 arasında indirim oranını da buna ekleyince, konut alıcıları açısından yüzde 20 oranında bir avantaj ortaya çıktı. Müşterilerimize sadece miktar olarak desteğimiz bununla sınırlı kalmadı. Banka kredili satışlardaki yüzde 20 olan yasal faizi yüzde 5’e indirdik. Yüzde 15’lik oranı da 36 ay vadeye 0 faizle yayarak finansman maliyetini de biz üstlendik” açıklamasını yaptı.

Teknik Yapı’nın kampanyaya verdiği desteğin vade ve faiz desteğiyle sınırlı kalmadığına vurgu yapan Umut Durbakayım, kampanya süresi boyunca artan döviz kuru ve enflasyon nedeniyle yükselen maliyetleri karşılayacaklarını ve hiçbir projesinde fiyat artışı yapmayacağını da ifade etti.

Kampanya dahilinde bankadan kullanacakları kredi miktarını düşük tutmak isteyenlere alternatif açılımlar getiren Teknik Yapı, yüzde 5 peşinat sonrasındaki sıfır faizli 36 ay vadeli ara ödeme miktarını yüzde 30’a kadar çıkarma seçeneği de sunuyor.

Kampanyaya Teknik Yapı çatısı altında bulunan tüm projelerdeki sınırlı sayıdaki daireler dahil edildi.
Teknik Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına Yücel Park, Deluxia Park Residence, Concord İstanbul, Uplife Kadıköy, Metropark, Evora İstanbul, Evora Denizli projesi ile katılıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın