Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak Haberleri

Teknik Yapı Yücel Park ön talep topluyor

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Kartal’da Yücel Sitesi’nin olduğu alanda inşasına başlanması planlanan Yücel Park projesinde ön talep toplama süreci başladı.

Kartal’da, Orhantepe Mahallesi’nde 20 bin 972 metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan Yücel Park projesi yüzde 10 fiyat avantajı ile ön satışa sunuldu.

Kartal merkezinde yeşillikler içinde yeni bir proje olarak yükselecek Teknik Yapı Yücel Park projesinde 299 bin TL’den başlayan daire fiyatları ve lansman dönemine kadar yüzde 10 fiyat avantajı ile ön satış fırsatları başladı.

10 blokta toplam 825 adet rezidans dairenin yer alacağı Yücel Park Kartal projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilecek. Projede 825 adet dairenin dışında ayrıca 17 tane de ticari ünite yer alacak.

Yakınında 5 adet büyük park yer alan Yücel Park Kartal projesinde Kartal Cevizli minibüs caddesi üzerinde hayata geçirilecek.

Teknik Yapı Yücel Park projesinde açık ve kapalı spor alanları, açık hava koşu parkuru, basketbol sahası, sauna, buhar odası, açık yüzme havuzu, güvenlik gibi ortak alanlar yer alıyor

Yücel Park Kartal projesi metroya 5 dakika, sahil ve Bağdat caddesine 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, hastane, avm ve okullara ise 10 dakika mesafede yer alıyor.

Tel: 444 10 08