Tekirağa Konakları’nda yüzde 0,99 faizle ödeme

tekiraga konaklari

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde, Altan İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Tekirağa Konakları konut projesi, toplam 23 bin 122 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Projede 6 blokta 108 adet daire var. Ayrıca 20 de mağaza mevcut durumda. Projede 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 2+1 tipteki daireler 106 metrekareden başlayan büyüklüklerde, 3+1 tipteki daireler ise 149 metrekare ila 162 metrekare arasında büyüklüklerde tasarlanarak alıcıya sunuldu.

Sahiplerine hemen teslim edilebilen konut projesinin yüzde 54’ü satıldı.

Konut projesi ödeme seçenekleri

Tekirağa Konakları konut projesindeki 3+1 tipteki daireler 475 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Projede banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilme imkanı var. Ayrıca yüzde 0,99 faiz oranıyla banka kredisi de kullanabilmek mümkün.

Konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı yer alıyor. Tekirağa Konakları konut projesinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık otopark ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör var. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki projede split klima da mevcut. Ebeveyn banyolu projede balkon da yer alıyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken Tekirağa Konakları konut projesi, aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, Atatürk Bulvarı’na (Sahil Yolu) 600 metre, çevre yoluna 450 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje; Tekirdağ Devlet Hastanesi, Namık Kemal Üniversitesi, Tekira AVM ve Otogar’a da kolay ulaşılabilir bir yerde yükseliyor.

Tekirağa Konakları konut projesi, 100. Yıl Mah. Doruk Sok. Süleymanpaşa/Tekirdağ adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0536 265 16 26 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.