Tarabya Vadi Konakları hemen teslim

İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde Tarabya Vadi Konakları projesi hayata geçirildi. Söz konusu olan proje isminden de anlaşılacağı gibi Tarabya mevkiinde yaşama kazandırıldı. Çalışmaları tamamlanan proje Uzman Group firmasının imzası ile inşa edildi.

Yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekleyen proje bu yönü ile bulunduğu  bölgede dikkatleri üzerine çekiyor. Bahsi geçen proje zaman sıkıntısı olan alıcıların ilgisini çekiyor. Söz konusu olan Tarabya Vadi Konakları projesi böylelikle beklemek istemeyen alıcılar için de avantaj sağlıyor.

Proje toplamda 15 bin 300 metrekarelik arsa alanında inşa edilmiş durumda. Bahsi geçen proje bünyesinde 256 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiyor. Tarabya Vadi Konakları projesindeki konutlar 1+1’den 4+1’e kadar farklılık gösterecek şekilde hayata geçirilmiş durumda. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri ise 90 metrekare ile 296 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Söz konusu olan konutlar lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Tarabya Vadi Konakları projesinde bulunan konutlar Ferahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi, Saksıgüzeli Sokak No:22’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutlar 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projedeki donatılar nelerdir?

Bahsi geçen projede birçok donatı bulunuyor. Tarabya Vadi Konakları projesinde alıcılar için açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güneşlenme terası, masa tenisi ve bilardo gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Konutlar hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

Telefon: 0212 202 99 66

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir