Tahincioğlu Expo Turkey by Qatar Fuarı’na 3 projesiyle katıldı

Tahincioğlu, Katar’ın başkenti Doha’da düzenlenen Expo Turkey by Qatar Fuarı’na Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleri ile katıldı.

Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul’da hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleri fuarda görücüye çıktı.

Expo Turkey by Qatar fuarının gerek Türkiye ile Katar ekonomik ilişkileri açısından gerekse bölgede faaliyet gösteren yatırımcılar için çok önemli bir fuar olduğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Türkiye ekonomisine değer kattığımız projelerimizle yurt dışında yapılan pek çok organizasyonda yerimizi almaya ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Yepyeni projelerimizle de bu değeri büyütmek için çalışıyoruz” dedi.

Özcan Tahincioğlu: “Katar Fuarı’na 3 farklı projemizle katılıyoruz”

Expo Turkey by Qatar fuarına Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleri ile katıldıklarını belirten Özcan Tahincioğlu, “Sektörü yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak açısından Expo Turkey by Qatar Fuarı bizim için önemli bir organizasyon.

Fuara ayrıcalıklı üç projemizle, Emlak Konut GYO’nun standında katıldık. Expo Turkey by Qatar’ın, Türkiye ve Katar’ın iktisadi işbirliğine platform oluşturmak, geliştirmek üzere iki ülke tarafından düzenlenen bir fuar olduğunu da değinen Tahincioğlu, “Fuar ile ilgili olarak Katar Hükümeti’nden, Katarlı şirketlerden, ziyaretçilerden de oldukça olumlu geri dönüşler aldık. Expo Turkey by Qatar’ın, her geçen yıl daha iyi olması, iki ülke arasında yapılacak işbirliklerine daha çok katkı sağlaması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın