Surmely Park Sorgun’da yükseliyor

Surmely Park Sorgun projesi kullanışlı ve ultra lüks yaşam alanları ile sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Yozgat’ın Sorgun İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Nokta İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Yatay mimari ile inşa edilmiş site içerisinde 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Nokta İnşaat firması ile tasarlanan proje kapsamında yatay mimari anlayışı ile inşa edilen 5 katlı bloklar yükselmektedir. Site içerisinde konumlanan projede 3 artı 1 konut tiplerinden oluşan daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 145 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 135 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için açık otopark alanı mevcuttur. Asansör sistemi ve su deposu gibi birçok özelliğe sahiptir.

Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz mevcuttur. Ayrıca kombi takılı olarak teslim edilmektedir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Bununla birlikte görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Projedeki daireler geniş, ferah ve full donanımlı olup özel dekorasyon tasarımlarına sahiptir. Birinci sınıf mdf dolaplar , giyinme odası, ebeveyn banyosu, geniş balkonlar, birinci sınıf ithal duvar kağıtları ve kiler alanı gibi pek çok özellik yer almaktadır. Led ve spot aydınlatmalar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra birinci sınıf parke zemin uygulaması yapılmaktadır.

Surmely Park Sorgun konumu hakkında

Proje, Yozgat’ın Sorgun İlçesi Aydınlıkevler Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Çekerek Caddesi üzerinde Ertuğrul Gazi Okulu karşısında yer almaktadır. Bununla birlikte sağlık kuruluşları, okul ve parklar yakın mesafede yer almaktadır.

Surmely Park Sorgun fiyatları ne kadar?

Surmely Park Sorgun projesinde yüzde 100 krediye uygun satışlar yapılmaktadır. Ayrıca fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.300.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 0 542 565 66 66 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…