Sur Yapı’dan yüzde 20 indirim kampanyası

Sur Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” sloganı ile başlatılan yüzde 20 indirim kampanyasına Sur Yapı “Nesilden Nesile Yaşamak Evinde” sloganı ile destek oldu.

Toplam 12 adet projesi ile kampanyaya dahil olan Sur Yapı, İstanbul, Antalya ve Bursa gibi birçok ilde hayata geçirdiği projelerini kampanyaya dahil etti. 15 Haziran 2018 tarihinde başlayan kampanya 15 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek. Sur Yapı projelerinde 214 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 1.500 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede dairelere yüzde 20 indirimli ve yüzde 5 peşinat ödeyerek sahip olma fırsatı sunuldu.

Sur Yapı, İstanbul’un 10 ilçesinde hayata geçirilen Bahçeyaka Ispartakule, Semt Bahçekent, Topkapı Evleri, Tempo City, Excellence Koşuyolu, Yeşil Mavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Lavender Sancaktepe, Gölbahçe Evleri, Sur Yapı İlkbahar, Şehir Konakları ile Bursa’nın Nilüfer İlçesinde hayata geçirilen Marka Rezidans projeleriyle kampanyaya dahil oldu.

Kampanyası kapsamında Sur Yapı’da projelerinde peşin ve 0.98 faizli konut kredili satışlarda mevcut liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim yapıyor. Ayrıca yine kampanya kapsamında sadece yüzde 5 peşinat ödeniyor. Altıncı ayda yüzde 15; 12, 24 ve 36’ıncı aylarda ise yüzde 10 vade farksız Sur Yapı bünyesinde ödeme yapılıyor. 30 gün sürecek kampanya boyunca fiyat artışı olmayacağı garantisi veriliyor.

Sur Yapı, bu kampanya şartlarına ek olarak farklı ödeme seçenekleri de sunuluyor. Buna göre yüzde 5 peşinat ödemesi ve vade farksız Sur Yapı bünyesinde gerçekleştirilecek ara ödemeler sonrasında kalan bakiye 0,98 vade oranı ile 120 ay banka kredili olarak ödenebiliyor.

Tel: 444 5 787

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın