Salı, Aralık 5, 2023
Emlak HaberleriKampanyalar

Sur Yapı’dan “Peşinat Teslimde” kampanyası

Sur Yapi Idilia VitrinSur Yapı, Mart ayı boyunca İdilia ve Vitrin projelerinde teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız, alacağınız ev için yüzde 75 kredi kullanarak sadece taksit ödeyerek, kalan yüzde 25 peşinatı da Ağustos 2016 tesliminde ödeyerek ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Sur Yapı, düzenlediği kampanyalarla dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. İdilia ve Vitrin projelerinde geçerli olacak kampanya kapsamında müşterilere, toplam konut bedeli üzerinden yüzde 5 indirim sağlıyor. Sonrasında müşterilere teslimata kadar ara ödemesiz ve peşinatsız ev sahibi olabilecekleri yüzde 75 banka kredisini sabit taksitlerle ödeme fırsatı sunuyor. Kalan yüzde 25 peşinat ise alınan konutun tesliminde ödeniyor.

Mart ayı boyunca devam edecek kampanyanın geçerli olduğu İdilia projesinde Ağustos 2016’da, Vitrin projesinde ise Aralık 2016’da konut teslimleri gerçekleşecek.

Kendi evinin sahibi olmak isteyenler için avantajlı fırsatlar sunduklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “Kampanyada konut alıcıları peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olabilecek. İdilia ve Vitrin projelerinden ev almak isteyenlere ek olarak yüzde 5 kampanya indirimi uyguluyoruz. Kampanya kapsamında müşteriler herhangi bir peşinat veya ara ödeme yapmaksızın sadece aylık sabit taksit ödüyor. Peşinatı ise konutlarını teslim aldıklarında ödüyorlar. Böylece konut alıcıları tasarruflarına dokunmadan ve bütçelerini zorlamadan ev sahibi olma fırsatı bulabilecekler” dedi.