Sur Yapı’dan 3 yeni proje

Sur Yapı Ümraniye, Çamlıca ve Çekmeköy’ de gerçekleştirdiği projelerin ardından ilk kez Güneşli’ye giriyor. AVM ve konutlardan oluşacak olan projenin toplam inşaat alanı 95 bin metrekare. Tahmini yatırım hedefinin 450 milyon dolar (846 milyon TL) olduğu projede 480 konut ve 30 mağaza bulunacak.

Orta ve üstü gelir grubu hedeflendiği proje cadde cepheli dükkanlar, açık-kapalı otoparklar, sosyal yaşam merkezleri ile manzara, yön, ulaşım değerleri dikkate alınarak sadece site içine değil bölgeye de hizmet sunacak anlayışta tasarlandı. Sur Yapı’nın Eyüp ve İzmir’de uluslararası ölçekte proje grupları ile görüşmeleri devam ediyor. AVM, ofis ve konutlardan oluşacak Eyüp’teki projenin tahmini yatırım değeri 550 milyon dolar (1 milyar 34 milyon TL) olarak açıklanıyor.

Toplam 120 bin metrekare inşaat alanı bulunan projede 220 konut ve 140 mağaza yer alırken, 10 bin metrekarelik bir alan da ofisler için ayrılmış. İzmir Bayraklı’daki proje ise AVM ve konutlardan oluşuyor. Toplam inşaat alanı 110 bin metrekare olan projede, 375 konut ve 80 mağaza bulunuyor. Tahmini yatırım değeri 550 milyon dolar (1 milyar 34 milyon TL) olarak öngörülüyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın