Sur Yapı Cevher İstanbul’da yükseliyor

Sur Yapı Cevher projesi, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde her ihtiyaca cevap verebilen nitelikleri ile dikkat çekmektedir. Sur Yapı’nın güvencesiyle hayata geçirilen proje, Yeni Konut Finansman Modeli ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır ve 1+1 tip daireden 4+1 tip daireye kadar farklı konut seçenekleri sunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı, konumu, ödeme planı ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye haberimizde yer veriyoruz.

Projenin özellikleri neler?

Sur Yapı Cevher projesi, modern mimarisi ve az katlı bloklarıyla göz kamaştıran bir eser olarak inşa edilmektedir. Projede 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tipleri bulunmaktadır. Projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır ve deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Konut projesinde 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır ve her daire için açık ve kapalı otopark alanı mevcuttur.

Sosyal alanlarıyla dikkat çeken projede yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası ve voleybol sahası bulunmaktadır. Ayrıca stüdyo odaları, fitness salonu ve sauna gibi imkanlar da sunulmaktadır. Projede ferah yapıda asansör sistemi bulunmaktadır ve daireler arası ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Bütün konutların giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır ve görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Konutlarda ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve geniş balkon alanları da yer almaktadır.

Sur Yapı Cevher nerede yer alıyor?

Sur Yapı Cevher projesi, İstanbul Finans Merkezi’ne yakın bir konumda ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yollarına ve boğaz hattına yakın bir yerde bulunmaktadır. Üsküdar-Çekmeköy metro hattının Ümraniye İstasyonu’na yakın konumda yer alan proje, toplu taşıma hatlarına da kolay erişim sağlamaktadır.

Sur Yapı Cevher ödeme koşulları nelerdir?

Sur Yapı, İstanbul’un yükselen semtlerinden biri olan Esenyurt’ta yeni bir konut projesi başlattı. Cevher projesi, sınırlı sayıdaki stoklar için özel bir konut finansman modeli sunmaktadır. Bu model, yüzde 0.69’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanı sağlamaktadır. 180 ay vadeyle kredi kullanarak ev sahibi olmak mümkündür ve kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat yeterlidir.

Cevher projesi, ilk 3 yıl taksit ödeme kolaylığı sağlayan bir seçenek sunar. Ayrıca ön talep toplama aşamasında olan projede firma tarafından yüzde 25 indirim yapılmaktadır. Bu sayede, uygun fiyatlarla kaliteli bir konut sahibi olmak mümkündür.

Projenin satılık daire fiyatları henüz açıklanmamıştır, ancak firma tarafından yapılan açıklamaya göre fiyat listesi yakında web sitesinde yayınlanacaktır. Projenin lokasyonu, modern tasarımı, konforlu ve geniş daireleriyle dikkat çekmektedir.

Eğer siz de Sur Yapı Cevher projesinde yerinizi ayırtmak ve avantajlı konut finansmanı imkanlarından yararlanmak istiyorsanız, firma ile 444 57 87 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…