Sur Yapı Antalya’da ön satışlar başladı

Sur Yapı’nın Antalya’daki ilk projesi olan yeni projesi Sur Yapı Antalya projesinde ön satışlar 107 bin TL’den başlayan fiyatlarla başladı.

Antalya, Kepez, Santral Mahallesi’nde inşa edilecek olan Sur Yapı Antalya projesi bölgenin en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.

2019 yılı ilk çeyreğinde ilk etabının teslim edilmesi beklenen Sur Yapı Antalya projesinde yer alan ilk 1.000 adet daire için ön satış dönemine özel fırsatlarla satışa sunuluyor.

Satışa çıkmadan ilk 1.000 adet konutun piyasa değerinin neredeyse yarısı fiyatına satışa çıkarılan projede daire fiyatları 107 bin TL’den başlıyor.

Farklı büyüklüklerdeki her aileye hitap edebilecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki dairelerin yer alacağı Sur Yapı Antalya Kepez projesinde ön satış dönemini başlattı.

Yoğun bir talep sürecinin yaşandığı projede satış süreci bu nedenle erkene alındı. Sadece Antalya’dan değil Türkiye’nin farklı illerinden hatta dünyanın farklı ülkelerinden çok yoğun ön talep geldi.

Özel İndirimli Daire Fiyatları

Sur Yapı Antalya projesinde yer alan 47 metrekare 1+1 daireler 107.000 TL, 78,5 metrekare 2+1 daireler 196.000 TL, 118,5 metrekare 3+1 daireler 295.000 TL ve 186,5 metrekare 4+1 daireler 460 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Sur Yapı Antalya ödeme seçenekler

Sur Yapı Antalya projesinde peşin ödemelerde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Bunun indirim fırsatının dışında iki farklı ödeme seçeneği daha bulunuyor. İlk ödeme seçeneğinde yüzde 20 peşin ödedikten sonra kalan tutar banka kredili olarak ödenebiliyor. Bu ödemenin seçilmesi durumunda yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. İkinci ödeme türünde ise yüzde 35 peşinat ödüyorsunuz, 2018 yılı Eylül ayında yüzde 10 ara ödeme yaptıktan sonra kalan tutar ise 36 ay vade imkanı bulunuyor.

Sur Yapı Antalya projesi tamamen bittiğinde bu projede yaklaşık 70 bin kişinin yaşanması bekleniyor. Projede yer alan arsa sahiplerinin konutları ilk olarak tamamlanarak teslim edildikten sonra diğer konutların inşasına devam edilecek.

Sur Yapı Antalya projesinde yer alan yaklaşık 19 bin adet dairenin 8 yıl içerisinde tamamlanarak daire sahilerine teslim edilmesi bekleniyor.

8 milyar TL yatırım değerine sahip Sur Yapı Antalya projesi hem Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşümlerinde biri olacak hemde çevreci dönüşüm modeliyle de örnek olacak.

Tel: 444 5 787

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın