Sur Yapı Antalya Turkuaz ödeme planı

Sur Yapı tarafından Antalya, Kepez, Santral Mahallesi’nde hayata geçirilen Sur Yapı Antalya Turkuaz etabında başlatılan kampanya ile uygun ödeme seçenekleri yer alıyor.

Sur Yapı Antalya Turkuaz etabında uyun peşinat ve uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Toplam 19 bin konutun yer aldığı Sur Yapı Antalya projesinden daire sahibi olmak artık çok daha kolay.

Yüzde 10 peşin indiriminden yüzde 20 peşinat ödemesine kadar farklı ödeme kolaylığının sunulduğu Sur Yapı Antalya Turkuaz etabında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden birine sahip olma kolaylığı sunuluyor.

Sur Yapı Antalya Turkuaz ödeme planı nasıl?

Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabında yüzde 20 peşinat ödedikten sonra kalan yüzde 10 oranındaki tutar 2018 yılı Eylül ayında ara ödeme olarak ödeniyor, kalan tutar ise 36 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme fırsatı sunuluyor. Peşin alımlarda daha önceden de belirttiğimiz gibi yüzde 10 indirim yapılıyor.

55 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen büyüklükte dairelerin hayata geçirileceği Sur Yapı Antalya Turkuaz projesinde daire fiyatları ise 107 bin TL’den başlıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın