Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Sur Yapı Antalya Suites fiyat

Sur Yapı Antalya Suites fiyat bilgileri ve ödeme planı hakkında haberimizde detaylar yer almaktadır. Sur Yapı Antalya Suites konut projesi, avantajlı ödeme planı fırsatıyla satışa sunuldu. Yeni Evim kampanyası kapsamında, düşük taksitlerle ödemeye başlama imkanı sağlanan projede, Yeni Konut Finansman Modeli ile düşük faiz ve uzun vadelerle konut sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan proje, orta gelirli kesime uygun şekilde tasarlanmıştır. Yüzde 25 indirim fırsatıyla satışa sunulan Sur Yapı Antalya Suites fiyat bilgileri hakkında detaylar haberimizde yer almaktadır.

Proje Özellikleri

Sur Yapı firması 2023 yılına üç yeni proje ile başlamaktadır. Projeler arasında Antalya’da 3 yeni Sur Yapı Antalya Suites projesi yer almaktadır. Diğer projeler ise İstanbul, Ümraniye’de yer alan Sur Yapı Cevher projesi ve Sur Yapı Exen Konakları projesidir. Sur Yapı Antalya Suites projesi, ortak gelir grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Projede projesinde 1+0 ve 1+1 konut tipleri yer almaktadır. Konut bloklarının üzerinde yüzme havuzu yer almaktadır ve havuzdan deniz manzarası görülebilmektedir.

Sur Yapı Antalya Suites fiyat listesi

Sur Yapı Antalya Suites projesinde, orta gelir grubuna uygun hale getirilen konutlar yüzde 25 indirim fırsatıyla satışa sunulmaktadır. Satılık daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır. Konut fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne, bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir.

1 milyon 600 bin TL’lik daire için ilk yıl 5 bin 700 TL taksit ödemesi yapılması gerekmektedir. Projede 180 ay vade ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Yeni Evim kampanyası kapsamında, ilk 3 yıl düşük taksit ve yüzde 0.69’dan başlayan faiz oranı ve 15 yıl vade fırsatı sunulmaktadır. Yüzde 10 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı da sunulmaktadır.

Sur Yapı Finansman Modeli Fırsatı

Yeni Konut Finansman Modeli ile düşük faiz ve uzun vadelerle konut sahibi olma fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanmak için uygun şartları taşımayanlar için Sur Yapı bünyesinde alternatif ödeme plan arasında 72 aya varan özel ödeme planı imkanı sunulmaktadır.

Sur Yapı Antalya Suites projesi, yüzde 25 indirim fırsatıyla orta gelirli kesime hitap etmektedir. Projenin ödeme planı oldukça avantajlıdır ve Yeni Konut Finansman Modeli sayesinde konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Projenin yer aldığı bölge de oldukça tercih edilen bir konumdadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sur Yapı Antalya Suites projesi nerede yer almaktadır?

Sur Yapı Antalya Suites projesi, Antalya’nın Kepez ilçesinde yer almaktadır.

Sur Yapı Antalya Suites projesinde kaç adet konut yer almaktadır?

Proje kapsamında toplamda kaç adet konut yer aldığı bilinmemektedir.

Sur Yapı Antalya Suites projesi ödeme planı nasıl olmaktadır?

Sur Yapı Antalya Suites projesinde ödeme planı oldukça avantajlıdır. Yeni Evim kampanyası kapsamında düşük taksitlerle ödeme yapma imkanı sunulmaktadır. Ayrıca Yeni Konut Finansman Modeli ile konut sahibi olmak isteyenler için düşük faiz ve uzun vadelerle ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Sur Yapı Antalya Suites projesinde yer alan konut bloklarının özellikleri nelerdir?

Sur Yapı Antalya Suites projesinde yer alan konut bloklarının üzerinde yüzme havuzu yer almaktadır. Havuzdan deniz manzarası görülebilmektedir.

Sur Yapı Antalya Suites projesinde yer alan dairelerin ödeme planı nasıl?

Dairelerin fiyatları dairenin tipine, büyüklüğüne, bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Antalya Suites projesinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca 1 milyon 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam etmektedir. Ödeme planı kapsamında ilk yıl 5 bin 700 TL taksitler ve 15 yıl vade fırsatı sunulmaktadır. Antalya konut projesinde blokların üstünde yer alan yüzme havuzu ve deniz manzarası ile keyifli bir yaşam sunmaktadır.

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 444 5 787 telefon numarası aranabilir.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…