Sunset İncek nerede

Ülkealan Yapı firmasının imzası ile Sunset İncek projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ankara İncek’te yaşama kazandırılıyor. Proje, iki bloktan meydana geliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen proje yüksek mimarisi ile bulunduğu bölgede adından söz ettiriyor. Şehrin muhteşem manzarasına sahip olan projede dairelerin yanı sıra ticari konutlar da yer alıyor. İki konutun altında cadde mağazaları olarak inşa edilmekte olan ticari konutlar da dikkat çekiyor.

Proje bu yönüyle bölgedeki diğer konut projelerinden bir adım daha öne çıkıyor. Çünkü bu sayede Sunset İncek projesi bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da cevap vermiş oluyor. Proje kapsamında toplamda 139 adet konut yaşama kazandırılacak.

Projede yer alan konutlar nerede yükseliyor?

Projede bulunan konutlar İncek Mahallesi’nde yükseliyor. Sunset İncek projesi Ankara ilinin Gölbaşı mevkiinde bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bahsi geçen projede yer alan konutlar birbirinden farklı daire tiplerinde hayata geçiriliyor. Projede bulunan konutların büyüklükleri de daire tipleri gibi farklılık gösterecek şekilde planlanmış durumda. Sunset İncek projesinde bulunan konutlar 2+1’den 6+1’e kadar değişiklik gösterecek büyüklüklere sahip olacak şekilde inşa ediliyor. Bahsi geçen konutların büyüklükleri ise 119 metrekareden başlıyor. Projede yer alan en büyük konut ise 351 metrekare olacak şekilde tasarlandı.

Konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları 498 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen konutlara sahip olmak isteyen alıcılar için taksitli ödeme seçeneği sunuluyor. Bu kapsamda projede yer alan konutlar için 48 aya kadar vade farksız olarak ödeme planı oluşturulabiliyor.

Site içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Projedeki konutların 2021 yılının Temmuz ayında alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0312 461 0 333

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın