Sundance Residences’ta 147 bin Euro’ya

Sundance ResidencesBozatlı International ‘ın Bodrum Kadıkalesi Koyu’n da hayata geçirilen Sundance Residences da fiyatlar 147 bin Euro’dan başlıyor !

22 bin metrekare alan üzerinde yükselen Bodrum Sundance Residences projesi 10 blokta toplam 175 daireden oluşuyor. Denize sıfır konumu ile dikkat çeken projesi son 55 konutun satışı devam ediyor.

24 farklı daire tipinin yer aldığı Bodrum Sundance Residences projesinde büyüklükleri 70 ile 220 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Eşsiz hizmet ve olanaklarıyla sunulan, bedeninizi ve ruhunuzu özgür bırakan tatil keyfini yaşam tarzına dönüştürmek isteyenler için Sundance Residences&Suites Hotel’de, son derece cazip koşullarda daire sahibi olma fırsatı da sunuluyor.

Doğanın kusursuz güzelliğini rezidans teknolojisi ile denizin kıyısındaki Sundance Residences’ta birleştiren Bozatlı International’ın faizsiz sunduğu dairelere sahip olanlar 5 yıldızlı hizmet alarak mükemmel tatilin konforunu ömür boyu yaşama ayrıcalığına kavuşuyor. Yüksek inşaat kalitesi, zarif ve şık tasarımıyla yaşamı kucaklayan daireler, arzu edildiğinde “al ve kirala yatırım programı” sayesinde Sundance Suites Hotel’e kiralanarak kazanç sağlama garantisiyle hayatınıza artı değer katıyor.

Deluxe rezidanslar

Sundance Residences’da 24 farklı daire tipi mevcut. Daire büyüklükleri 67 metrekarelik 1+1’den başlayıp 222 metrekarelik 4+1’e kadar değişiyor. Kendine ait balkonu olan, modern ve rahat bir konsept ile tasarlanan daireler beyaz eşya, zemin kaplama, klima, vitrifiye, hazır banyo ve mutfak ile anahtar teslim olarak sunuluyor.

24 saat 5 yıldızlı hizmet

Sundance Residences sakinlerinin, Sundance Suites Hotel’in 5 yıldızlı hizmet konforundan isteğe bağlı olarak 24 saat yararlanabileceği hizmetler ise şöyle: Concierge hizmeti, oda servisi/yiyecek ve içecek, housekeeping hizmeti, teknik hizmet, alışveriş hizmetleri, havaalanı transfer hizmetleri, doktor hizmetleri, SPA içerisinde kapalı havuz, fitness center, bay ve bayan hamam, sauna, buhar banyosu, masaj odaları ve dinlenme alanları.

Su sporlarının keyfini yaşayın

Açık havuzlarıyla, 100 metre uzunluğundaki ahşap iskelesi ve göz alabildiğine uzanan eşsiz kumsalıyla güneşin, denizin, su sporlarının keyfinin doyasıya yaşanacağı bu eşsiz yaşam merkezinde çocuk oyun parkı, çocuk havuzu, çocuk kulübü, relax havuz, pool bar, 3 adet tenis sahası, 1 adet çok amaçlı saha bulunuyor. Ayrıca Avrupa’nın üçüncü büyük marinası 5 çıpa ödüllü D-Marin’e yürüme mesafesinde.

Yüksek inşaat kalitesi

Denize sıfır konumdaki ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açan Sundance Residences&Suites Hotel, yapı güvenliğinden ödün verilmeden inşa edildi. Depremden korunmak için 20 metre derinliğinde 2200 adet jet-grout temel kazıkları üzerine kuruldu.

Sundance Residences & Suites Hotel’da 1 + 1 Daireler 147.000 Euro ile 303.000 Euro arasında, 2 + 1 Daireler 224.000 Euro ile 749.000 Euro arasında, 3 + 1 Daireler 396.000 Euro ile 526.000 Euro arasında ve 4 + 1 Daireler 495.000 Euro ile 527.000 Euro arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Emlakbulten.Com