Suadiye Sahil Sitesi özellikleri ve teslim tarihi ne zamandır?

İstanbul Suadiye’de 10200 metrekare arsa üzerinde bir kentsel dönüşüm projesi hayata geçiriliyor.Proje az katlı 8 blok ve 19 katlı gökdelen tarzı bir binadan oluşuyor.19 katlı blokdan 5.kattan itibaren deniz manzarası ve Adalar manzarası oluşu deniz severler için çok önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor

Suadiye Sahil Sitesinde tüm dairelerin malzemeleri en ince ayrıntısına kadar dünyaca ünlü markaların ürünleri olup kalite arayanlar için çok önemli bir özellik olarak göze çarpıyor.

   Ödeme Koşulları Şu Şekildedir:

Suadiye Sahil Sitesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

 Suadiye Sahil Sitesinde fiyatlar nasıldır?

Suadiye Sahil Sitesinde sadece 19 katlı binada satış olup tamamı 3+1 şeklinde tasarlanmış olup fiyatları  3.300.000 – 4.200.000 DOLAR arasında alıcılarını bekliyor.

  Daire büyüklükleri ise şu şekildedir;

Teknik Yapı imzası ile satışa sunulan dairelerin tamamı 3+1 şeklinde tasarlanmış olup bürüt 335 net 237 metrekare büyüklüğünde olup,yardımcı odası ve kış bahçesi bölümünüde ilave edersek dairenin büyüklüğünü 5+1 şeklinde düşünebilirsiniz.

Teknik Yapı imzası ile yapımına başlanan Suadiye Sahil Sitesinde site özelliklerine bakacak olursak;

Açık yüzme havuzu,Adalar manzarası,Çocuk oyun alanları,Deniz manzarası,Fitness merkezi,Güneşlenme terası,Güvenlik,Kameralı Güvenlik,Kapalı otopark,Kapalı yüzme havuzu,Merkezi uydu sistemi ve SPA özelliği ile site sakinlerinin arayabileceği çoğu özelliği barındırmaktadır.

Proje teslim tarihine gelirsek;

Teknik Yapı imzası ile yapılan Suadiye Sahil Sitesi projende teslim tarihi olarak Aralık 2017 olarak gözükmekte olup bir değişiklik olması halinde yine buradan sizi bilgilendireceğiz.

İLETİŞİM:Teknik Yapı

TELEFON:0216 362 97 97

MURAT ÜNLÜ/Emlakbulten.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın