Strada Plus satışa çıktı

Bahçeşehir’de inşa çalışmaları süren Strada Projesi’nin ikinci etabı olan Strada Plus’ta lansman satışları başladı. Proje, 239 bin TL’den başlayan fiyatlarda farklı ödeme planları sunuyor.

Toplamda üç fazda inşa edilecek olan projenin, 747 konutluk ilk fazının inşası 10 ay içerisinde %50 oranında tamamlandı ve dairelerin tamamının satışı gerçekleştirildi. Birinci etap için erken teslim planlanmaktadır.

Strada Plus, 2.510 bağımsız bölümden oluşan Strada Bahçeşehir projesinin 880 adet konut ve 53 adet ticari üniteyi kapsayan 2. etabıdır. Bu parselde bulunan Residence bloğu 133 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Residence bloğu dışında kalan 747 adet bağımsız bölümün ilk fazda 455 adedi satışa sunulmuştur. (D-E-F bloklar)

Akzirve Sadakat Programı çerçevesinde, birinci etaptan daire alan müşterilerimiz için lansman öncesinde ön satışa başlanmıştır.

%1 peşinatla ev sahibi olma imkanı verilen yeni etap Strada Plus’da fiyatlar KDV dahil 239.000 liradan başlıyor.

2010 yılından bu yana gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akzirve’nin ülkemizdeki geçmişi, 1992 yılına kadar uzanmaktadır. Şirketin, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, üretim ve yatırım bazında ticari faaliyetleri yaklaşık 25 yıldır devam etmektedir.

Ülkemizdeki faaliyetlerini genişletmek adına, çalışmalarına 2010 yılından itibaren hız veren Akzirve, gayrimenkul sektörüne Kartal’daki ‘Pega Kartal’ projesi ile giriş yapmıştır. Harbiye’de otel inşaatı devam eden Akzirve Gayrimenkul, Ataşehir’de de Zirve Plaza projesine imza atmıştır. Diğer yandan Antalya’da kurulan Zirve Lojistik isimli lojistik merkezleri mevcuttur.

İstikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen Akzirve, garantili ve güvenli büyüme modelini tercih etmektedir. Bu nedenle Akzirve tüm projelerini tamamı kendisine ait olan arsalar üzerinde geliştirmektedir.

Akzirve, sektörde ‘benzer bütçeye daha fazlası’ değer konumlandırmasıyla hareket etmektedir. Akzirve’nin amacı,inşaat malzemeleri konusundaki deneyimini projelerine yansıtarak, daha nitelikli ve daha fazla farklılaşan projelere imza atmaktır. İnşaat malzemeleri deneyimi neticesinde en kaliteli ve markalı ürünleri projelerinde kullanmakta ve tüm projelerinde hızlı teslimi hedeflemektedir.

Akzirve, gayrimenkul sektörünün ilk global oyuncusu olarak, yurtdışında ürettiği gayrimenkul projelerinden edindiği deneyimi ülkemizde geliştirdiği projelere de aktarmaktadır. Akzirve projelerini dünyanın gelişmiş ülkelerindeki inşaat standartlarını da dikkate alarak geliştirmektedir.. Akzirve, her konuda, alanının en iyisi olan çözüm ortakları ve takımlarla çalışmayı ilke edinmiştir. Projelerinde her zaman en iyi mimarlık şirketleri, en iyi teknik ekiplerle çalışma kararlılığındadır.

Akzirve’nin sektörde ayrışacağı önemli bir nokta da her projesini insan ve çevre odaklı olarak titizlikle çalışmasıdır. Tanımlanan inşaat alanlarını son noktasına kadar kullanarak aşırı yapı yoğunlukları yaratmak yerine; ailelerin bir arada yaşamdan keyif alacakları, sağlıklı sosyal yaşam alanları geliştirmeyi hedeflemektedir.

Akzirve’nin amacı, mimari konsept ve teknik özellikler bakımından İstanbul’a ve ülkemize yakışacak, İstanbul’umuzun simgesi olacak özgün yapılar inşa etmektir.

Akzirve’nin geliştirdiği projeler uzun vadeli değer taşıyan, yatırımcısına/oturumcusuna kazanç sağlayan yapılar olacaktır.

Akzirve, stratejik anlamda, çok sınırlı bir kitleye hitap eden ‘niş’ projeler yerine, popüler ve premium nitelikli yatırımları tercih etmektedir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın