Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak Haberleri

Star Residence Çorlu fiyat

Adından da anlaşılacağı gibi Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Star Residence Çorlu projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Nur Yapı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 12 bin 672 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Star Residence Çorlu projesi bünyesinde 134 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Star Residence Çorlu projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 171 metrekare ile 432 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Star Residence Çorlu projesinde yer alan konutların fiyatları 427 bin TL’den başlıyor. Söz konusu olan projedeki en yüksek fiyat ise 787 bin TL olarak belirlendi.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Hürriyet Mahallesi’nde inşa edildi. Star Residence Çorlu projesi Çamlıbel Caddesi’nde konumlandırılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0282 673 3008