Star Hill İzmit sıfır faizle

Adından da anlaşılacağı gibi Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde Star Hill İzmit projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje KH Ekşioğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin bu yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje sekiz bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 23 bin 287 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Star Hill İzmit projesi bünyesinde 362 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje kapsamında daire ve villalara yer veriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Star Hill İzmit projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yanı sıra 5+1 olarak da inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 97 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 1+1 konutlar 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. Star Hill İzmit projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 590 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daire tipindeki konutlar da 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Star Hill İzmit projesi alıcılarına sıfır faiz imkanı sunuyor. Proje kapsamında yüzde 30 peşinatın ardından kalan konut ücreti için 40 ay sıfır faiz ile vadelendirme yapmak mümkün.

Bahsi geçen konutların 2019 yılının Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 262 332 21 44

 

 

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir