Spradon projelerine özel kampanya

spradon vadiEYG Grup’un markalı projelerdeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme imkanlarıyla satışa çıkaran iştiraki Kent’Sell, portföyüne eklediği Bahçeşehir’deki Spradon projelerine özel olarak yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, müşteriler Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Evler ile Halkalı Divan Residence projelerinden peşinat ödemeden, ayda 1.190 TL’den başlayan taksitlerle ev alma imkanına sahip oluyor. Projelerin ‘hemen oturuma hazır olması’ ise, müşterilere içinde yaşarken ‘kira yerine taksit ödeyerek’ rahatlıkla ev sahibi olma ayrıcalığını veriyor.

Markalı konut projelerindeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme imkânlarıyla satışa çıkaran EYG Grup iştiraki Kent’Sell, portföyüne son kattığı Spradon markalı konut projelerinde ‘kira ödeyerek’ ev sahibi olma imkanı veren özel bir kampanya başlattı. Buna göre, Kuzu Grup’un hayata geçirdiği Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Evler ile Halkalı’daki Divan Residence projelerinde peşinat olmadan, aylık 1.190 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı getirildi.

Cazip kampanyanın yürütülmeye başlandığı bu 6 projede yer alan 1000 adet sıfır dairenin rakiplerinden ‘hemen teslim edilebilme’ özelliğiyle ayrılması ise, konut alıcılarına evlerinde otururken kira yerine taksit ödeyerek ev sahibi olma ayrıcalığını veriyor. Bahçeşehir’in en önemli konut markası olan Spradon projelerinde 1+1’den 6+1’e kadar geniş bir portföy seçeneğine yer verilirken, daireler 240.000 TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projeler lokasyonuyla da avantaj sağlıyor

Bahçeşehir’deki projeler arasında yer alan Spradon Vadi, 24 saat sağlık hizmetinin Türkiye’de ilk kez sunulduğu proje olması ve yaşamın faaliyette olan tüm sosyal alanlarıyla, Bahçeşehir’in yeni simgesi haline geldi. 42.000 m2 arsa üzerinde 1+1’den 4+1’e 1.037 konutun yer aldığı proje, 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı bloktan oluşuyor. Proje, yeni kurulacak Rami Toptancılar Sitesi, Emlak Konut tarafından planlanan Magnet City, lojistik üssü Lojipark, Bio İstanbul ve Kanal İstanbul’a çok yakın şekilde konumlandırıldı.

35.000 m2 arsa üzerindeki 743 daireden oluşan Divan Residence’da ise 1+1 ve 2+1 seçenekleri yer alıyor. Projenin ayırt edici özelliği kolay ulaşım imkânlarına sahip olması. Yeni bir yaşam ve yatırım imkânı sunan Divan Residence projesinin yakınında Marmara Üniversitesi’nin kampüs alanı, Marmaray’ın son durağı ve Tekstilkent Fuar Alanı bulunuyor. Projenin en önemli özelliklerinden bir diğeri konut satın alanların Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına da sahip olması…

Projelerle ilgili detaylı bilgilere Kent’Sell’in oluşturduğu yeni emlak portalı ‘evdekifirsat.com’dan ve Kent’sell Spradon Satış Ofisi’nden ulaşılabiliyor