Soyak’tan İzmir’e “altın” yatırım

GAYRİMENKUL sektörünün liderlerinden Soyak, 50’nci kuruluş yılında Soyak Mavişehir Optimus Gold’u İzmir’de “altından daha karlı bir yatırım fırsatı” sloganıyla hayata geçiriyor.

Soyak’ın İzmir Karşıyaka’da geçtiğimiz Mayıs ayında satışa çıkan Soyak Mavişehir Optimus projesinin ardından, aynı bölgede projelendirilen Soyak Mavişehir Optimus Gold projesi, Swissotel Grand Efes’te yapılan toplantıyla tanıtıldı. Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, akıllı bina teknolojisiyle donatılan projede iddialı olduklarını söyledi. Projenin 2014 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğini aktaran Çamlıbel, “50 yılın tecrübesiyle projelerimizi ardı ardına hayata geçirirken, 3’ü İzmir’de, 4’ü İstanbul’da olmak üzere 7 projemizle çalışmalarımıza oldukça yoğun şekilde devam ediyoruz” dedi.

Toplam 1 milyar TL

Soyak Mavişehir Optimus Gold ile İzmir’e 5 yılda 5 bin konutluk yatırıma imza atacaklarını anlatan Çamlıbel, “Gayrimenkul sektöründe İzmir’e yatırım yapan ulusal markalardan ilkiyiz. Bundan sonraki İzmir projemiz ise Zeytinalanı’nda 250 bahçeli evden oluşacak. Böylelikle, Soyak olarak 2004 yılından bu yana İzmir’e 1 milyar TL’lik yatırım yapıyoruz” diye konuştu.

YENİ KENT MERKEZİ

İzmir’de Yeni Kent Merkezi’nde de yatırım planladıklarını, 2004’den bu yana arsa önerileri geldiğini anlatan Çamlıbel, “Orada arsa edinmiş değiliz, ama planın kesinleşmesiyle biz de bir değerlendirme yaptık” dedi. Çamlıbel ayrıca, Türkiye’nin ekonomik büyümesinin alım gücüne yansıdığını dolayısıyla satışlarda artış beklentisi olduğunu da sözlerine ekledi.

İLK FİYAT AVANTAJI

1+1, 2+1, 3+1 gibi farklı büyüklüklerde daire tipleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli dubleks seçenekleriyle her zevke ve ihtiyaca hitap edecek yeni projede daire fiyatları 136 bin TL’den başlıyor. “İlk fiyat avantajı” ile satışa sunulan 295 konutluk “altın” projede, yüzde 5 peşinat ve 120 ay vade için yüzde 0.99 faiz oranı uygulanıyor.
Projede; 136 bin TL den başlayan 1+1 ler, 194 bin TL’den, 2+1 ler, 265 bin TL’den. bahçeli dubleksler 297 bin TL’den başlayan fiyatlar taşıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın