Soyak Park Aparts'ta 787 TL'den Başlayan Taksitler

50 yılda 50.000 kişiyi ev sahibi yapan Soyak, ev sahibi olmayı daha da kolaylaştırıyor. İstanbul Halkalı’da satışa sunulan Soyak Park Aparts projesinde müşteri odaklı yeni ödeme planıyla, farklı ihtiyaçlara göre stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 alternatifler bulunduğu gibi farklı daire tiplerine göre, bahçeli ve dubleks kent evi seçenekleri de bulunuyor. Daire fiyatlarının 90.000 TL ile 312.000 TL arasında değiştiği Soyak Park Aparts’da faiz oranı 120 ay için 0.99 olurken, yüzde 5 peşinat, yüzde 20 senet’le ara ödeme imkanı da sunuluyor. Ayda sadece 787 TL taksitle daire sahibi olabileceğiniz Soyak Park Aparts’ta bütçenize uygun artan taksitli, sabit taksitli veya ara ödemeli esnek ödeme planı alternatifleri sunulmaktadır.

Az katlı bina yaklaşımında planlanan ve Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen projede modern teknoloji imkanları kullanılırken ,sunduğu ödeme avantajlarının yanı sıra, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma imkanı sağlayacak. Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine önem gösterildi.
Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts’ın sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti de olacak.

Nisan 2013’te sahiplerine teslim edilecek olan Soyak Park Aparts projesinden daire satın almak için satış ofislerimizi ziyaret edebilir ya da internetten satış bölümümüze üye olarak daire sahibi olabilirsiniz.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın