Pazar, Nisan 21, 2024
Dekorasyon

Somfy Intellitag ile evinizin güvenliğini sağlayın

Kapı ve pencerelere Somfy Intellitag takarak hayatınızı sürdürdüğünüz evde güvenliği daha üst seviyeye çıkarın. Dairenizin ve ailenizin güvenliği en önemli şeylerin başında geliyor. Dairenizde bulunmadığınız zaman konutunuz, uyurken de siz ve ailenizi daha güvenli bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Somfy IntelliTAG kapı ve pencere dedektörü, titreşim özelliklerini analiz ederek hırsızların konutunuza daha girmeden önce sireni harekete geçiriyor. Ayrıca sistem cep telefonunuza da gelen bilgi ile sizi uyarıyor.

Evinizin Güvenliği Kapı ve Pencerelerden Başlar

Somfy IntelliTAG ile rahat uykular ve yolculuklar sizi bekliyor. Çünkü dairelerde kolayca monte edilebilen kapı ve pencere dedektörleri ile aklınız artık konutunuzda kalmayacak. Somfy IntelliTAG, çoklu sensör ve geliştirilmiş algoritma kullanarak titreşim özelliklerini analiz ediyor. Konutunuza sizin müsaadeniz olmadan bir giriş yapılmaya çalışıldığı anda, kapı ya da pencere açılmadan önce sireni devreye sokuyor ve akıllı
telefonunuza bildirim gönderiyor. Üstelik Somfy IntelliTAG, kapının tıklatılması ya da bir topun kapıya çarpması gibi doğal olayları da kapının bir aletle kurcalanmasından ya da zorlanmasından ayırt edebiliyor. Böylece sık sık yanlış alarmlar yüzünden rahatsız olmanızın önüne geçiyor.

Hem yana ya da üste kayar hem de dairesel açılır kapı ve pencerelerde kullanılabilen Somfy IntelliTAG, yapışkanlı bantla istenilen kapı ya da pencereye kolaylıkla monte ediliyor. Cep telefonlarına kurulumu ise “Somfy Protect” mobil uygulamasından rahatça yapılıyor. İç ve dış mekanda kullanabileceğiniz dedektör; Somfy One, Somfy One+ ya da Somfy Radyo ve Wifi Güçlendirici ürünlerinden herhangi birine bağlanarak, akıllı telefonunuzla ve diğer Somfy Protect aksesuarlarıyla entegre çalışabiliyor.