Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Solakzade Residence satışları devam ediyor

Solakzade Residence konut projesi en titiz işçilik ile şehrin en iyi lokasyonlarından birinde inşa edilmektedir. Projenin konumu ise Erzurum’un Yakutiye İlçesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda bu proje Erka İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 blok ve toplam 52 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler ise 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Yeşil alanları ile dikkat çeken proje hakkında detaylı bilgi için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Erka İnşaat güvencesi ile tasarlanan projede her biri 6 katlı olmak üzere 2 adet konut bloğu yükselmektedir. Bu bloklar içerisinde toplam 52 adet daire yer almaktadır. Söz konusu dairelerin 24 tanesi 3 artı 1, 28 tanesi ise 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 174 ile 175 metrekare arasında değişmektedir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 194 metrekare olmaktadır.

Her daire için bir araçlık kapalı otopark da bulunmaktadır. Her blokta iki adet asansör yer almaktadır. Aynı zamanda proje yeşil alanlara da yer vererek sakinlerine doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Bu yeşil alan içinde çocukların oyun oynaması için özel bir çocuk parkı bulunmaktadır. Park etrafında oturma alanları da yer alarak çocuklar oyun oynarken yetişkinlerin de dinlenmesi sağlanmaktadır.

Bahsi geçen projede salon, mutfak, odalar, banyolar ve balkon gibi özelliklerle donatılmış daireler sunmaktadır. Her dairede, ortak kullanım ve ebeveyn kullanımı için iki adet banyo bulunmaktadır. Ebeveyn banyosu, yatak odası içinde konumlandırılmıştır. Bununla birlikte balkonlar özel olarak ısıcam ile kaplanarak kış bahçesi olarak tasarlanmıştır. Mutfakta birinci sınıf malzeme ve işçilikle hazırlanan ankastre set hazır olarak sunulmaktadır. Mutfak dolapları, vestiyer ve daire kapısı lake boyalıdır. Bunun yanı sıra banyolarda da kaliteli ankastre duş setleri mevcuttur.

Solakzade Residence konumu hakkında

Erzurum’un Yakutiye İlçesi’nde yer alan proje Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Yeşil alanlara sahip bu proje pek çok lokasyona yakın konumda yer almaktadır.

Solakzade Residence fiyatları ne kadar?

Solakzade Residence projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Proje kapsamında yer alan 3 artı 1 dairelerin fiyatı 1.900.000 TL ile 2.300.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca 4 artı 1 dairelerin fiyatı 2.800.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0(545) 545 75 49 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…

Diğer proje haberleri için tıklayınız…