Sofa Loca’da satışlar başladı

Sofa LocaEmlak Konut GYO güvensiyle, Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığıyla hayata geçirilen Sofa Loca Ankara projesinde satışlar başladı. Ankara’da Eskişehir yolu üzerinde konumlanan Sofa Loca Evleri’nde fiyatlar KDV dahil 640 bin TL’den başlıyor.

Baş Yapı ve Solar Yapı ortaklığı, Ankara’nın en değerli projelerinden birini, Sofa Loca projesini satışa sundu. Yoğun bir ilgiyle satışların başladığı Sofa Loca Konutları’nda sınırlı sayıdaki daireler hızla alıcı buluyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle 126 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Sofa Loca projesi, Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında inşa ediliyor.

182 metrekare ile 286 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerden meydana gelen Sofa Loca Ankara projersinde fiyatlar KDV dahil 640 bin TL’den başlıyor. Sofa Loca Evleri’nde daire fiyatının yüzde 75’ine 120 aya kadar yüzde 0,87 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor.

Lansman dönemine özel olarak avantajlı ödeme planlarının sunulduğu Sofa Loca’da yüzde 1 peşinatla daire sahibi olabiliyorsunuz. Sofa Loca projesinde 182 ile 286 metrekare earasında değişen büyüklüklerdeki 1+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde 150 lüks konut yer alıyor.

Emlak Konut GYO’nun Ankara’daki ilk projesi olarak dikkat çeken SofaLoca’da daireler satışların başladığı ilk günlerde hızla sahiplerini bulmaya başladı.

Sofa Loca projesinin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’i, bitkiler, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzaja ayrıldı.

Çevreci donatılarıyla Ankara’da örnek teşkil edecek SofaLoca’nın, her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor.

Sosyal donatılarıyla da şehrin en gözde projeleri arasında yerini alacak olan SofaLoca’da; fitness, squash salonu, spor salonları, hamam ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, havuz başı kafeterya, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark imkanı sunuluyor.