Sofa Loca’da “Anneler Günü” kampanyasi

Sofa LocaBaş Yapı ve Solar Yapı ortaklığı tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle 126 milyon TL’lik bir yatırımla Ankara’da hayata geçirilen Sofa Loca, 10 Mayıs Anneler günü özel avantajlı bir kampanya düzenledi.

Sadece 10 Mayıs Anneler Günü özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında tüm annelere ekstra indirim avantajı sunuluyor.

10 Mayıs Anneler Günü satış ofisinde yaşamın gerçek mimarları anneleri ağırlayacak olan Sofa Loca, gün boyu devam edecek birçok etkinlik ve ikramların yanında gelen tüm annelere, örnek daireleri ve ayrıcalıklı yaşam alanlarını görme fırsatı da sunuyor.

Sofa Loca’da anneler günü özel indirim avantajının haricinde yatırımcıya alternatifli ödeme kampanyaları da sunuluyor. Kampanya projede 60 ay 0 faiz’le yatırımcı daire sahibi olurken, yüzde 1 peşin ödeme avantajlarıyla da konut sahibi olmanız mümkün. Sofa Loca’da ayrıca 120 ay’a varan cazip ödeme avantajları da yer alıyor.

Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen Sofa Loca, şehrin gözde ve en hareketli bölgelerinden Eskişehir yolu üzerinde, Başkent Üniversitesi Kampüsü’nün hemen yanında, Konutkent kavşağında yükseliyor. 150 lüks konuttan oluşan Sofa Loca’da tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daireler yer alıyor.

Aile öncelikli bir konseptin benimsendiği projede daire büyüklükleri ise 182 ile 286 metrekare arasında değişiyor.

Akıllı ev konseptinde konforlu bir yaşam…

Geleneksel Türk mimarisinin izlerini taşıyan Sofa Loca akıllı ev konseptinin yanı sıra çevreci özelliklere de yer verildi. Projenin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70’i, bitkiler, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzaja ayrıldı.

Çevreci donatılarıyla Ankara’da örnek teşkil edecek Sofa Loca, her katında atık ayrıştırma sistemi, güneş enerjisi panelleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi teknolojik donatılar yer alıyor.

Sosyal donatılarıyla da şehrin en gözde projeleri arasında yerini alacak olan Sofa Loca ; fitness, squash salonu, spor salonları, hamam ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra, havuz başı kafeterya, 7/24 güvenlik ve her daireye kapalı otopark imkanı sunuluyor.