Skyland İstanbul’da ofis teslimleri başladı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul, Seyrantepe’de hayata geçirilen karma projesi Skyland İstanbul’da ofis teslimleri başladı.

Teslimlerin başlamasıyla birlikte, Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk şunları ifade etti:

“Günümüzde ofis hayatının çağdaş ihtiyaçlara yönelik değişen beklentileri, hem farklı bir tasarım anlayışı, hem de farklı bir mekan organizasyonu gerektiriyor. Değişen iş yapma biçimleri, gelişen teknoloji ve yeni kuşakların beklentileriyle birlikte ofis mekanlarında tasarım açısından da yeni bir anlayışın hüküm sürdüğünü söylemek mümkün. Proje bünyesinde sunduğumuz Tower, Loft ve Flat ofisler, tam da bu anlayış çerçevesinde oluşturduğumuz teknolojik ve mimari detayları ile ön plana çıkarıyor.”

8 bin 500 TL taksit seçeneği

Tower, Loft ve Flat ofislerin benzersiz ödeme fırsatları sunduğunu vurgulayan Yelda Altürk yaptığı açıklamada “Ofislerimiz İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde Tower, Loft ve Flat ofisler, “0 peşinat, 0 faiz, 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor” dedi.

Ofis seçenekleri

Tower Ofisler, yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabiliyor.

Tek katta 190 metrekareden 4600 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Eklenebilen asma kat seçeneği bulunan ve Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasını sağlıyor.

Skyland İstanbul’un bir başka ofis seçeneği olan Flat Ofisler Cendere Caddesi üzerinden direkt giriş imkanıyla toplamda 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alan sunuyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofisler her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörlere de sahip.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın