Skyland İstanbul Sky Residence’ta ödemeler 2019’da başlıyor

Skyland İstanbul Sky Residence projesinde lansmana özel sıfır peşinat, sıfır faizle rezidans sahibi olma fırsatı sunuyor. Projede sıfır faiz, sıfır peşinat, 6 ay sonra taşın, ödemeye ise 2019 yılında başla kampanyası başladı.

Sky Residence projesini görmek ve yakından tanımak isteyen alıcılara randevu vermeye başladıklarını belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk şunları ifade etti:

“Skyland İstanbul, konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden meydana gelen çok değerli bir karma proje. Sky Residence ise Skyland İstanbul projesinin en değerli bölümlerinde biri. Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sky Residence sakinleri peşinat vermeden taşınıyor, ödemeye 2019’da başlıyor!
Sky Rezidans’ın lansmana özel fiyatlarla satışa sunulduğunu belirten Yelda Altürk yaptığı açıklamada “Rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projemiz, bu fırsatlara sahip olmak isteyen herkese benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sene içinde teslimlerini gerçekleştireceğimiz Tower Rezidanslardan sonra projemizin son kulesi ve en prestijli parçası olan Sky Rezidanslarda lansmana özel teklifimiz, peşinat ödemeden rezidans sahibi yapıyor. 6 ay sonra taşınmaya hazır olacak olan Sky rezidans bloğunda ödemeler ise 2019 yılında başlıyor.” dedi.

1+1’den 4+1’e kadar değişen farklı tip daire seçeneklerinin yer aldığı projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de var.  4+1 dubleks dairelerin teraslarında özel peyzaj alanları, yeşili gündelik hayatın bir parçası haline getiriyor. Sky Residence, oyun alanlarıyla da özellikle çocuklu aileler için konforlu bir yaşam sunuyor. Geniş, ferah, keyifli ve saygın bir hayat sunan Sky Residence’ın sakinleri, açık ve kapalı yüzme havuzundan concierge hizmetine, fitness ve wellness merkezine kadar pek çok sosyal imkân diledikleri gibi yararlanabiliyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen çevresiyle Skyland İstanbul projesi, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım değeri her geçen gün artan Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor. Proje her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, Seyrantepe Türk Telekom Stadyumu’na komşu bir lokasyonda hayata geçiyor.

Farklı ofis seçeneklerindeki avantajlı fiyatlar devam ediyor
Skyland İstanbul projesinde bulunan Tower, Loft ve Flat ofisler, İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde ofisler “sıfır peşinat, sıfır faiz 8 bin 500 TL taksit seçeneğiyle” benzersiz ödeme imkanı sağlıyor.

Tower Ofisler, 360 derece manzarasıyla şehrin dört mevsimini iş alanlarına getiriyor. Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genislik sunan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Toplam 7 kattan oluşan Flat Ofisler ise tek katta 1100 m² alan sunarken, birleştirilebilir katları ve orman manzarasının yanı sıra Cendere caddesi üzerinden direk giriş imkanı da sağlıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da yer alıyor.

Tasarımın estetikle buluşma noktası HOM Design Center
2018’in ilk çeyreğinde açılacak Skyland İstanbul bünyesindeki HOM Design Center, Türkiye’nin önde gelen ev ve ofis dekorasyonu markalarını tek çatı altında toplayacak. 100’ün üzerinde mağazasıyla ev ve ofis tasarımına yönelik özel ürünlerin satışa sunulacağı yeni alışveriş merkezi HOM Design Center, tasarım ve estetiği bir arada sunacak.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın