Sinpaş Time’da 30 bin TL peşinatla

İstanbul Finans Merkezi’ne komşu, önünde alışveriş merkezi, yanıbaşında metronun yer aldığı Sinpaş Time projesinde 30 bin TL’den başlayan peşinatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul, Ümraniye, Çakmak Mahallesi’nde yer alan arazi üzerinde inşa edilen Sinpaş Time projesinde Sinpaş Time Residence, 7 özel aile için Sinpaş Time Villa, az katlı mimarisi ile dikkat çeken Sinpaş Time Apartment, Time Office ve az sayıda özel ticari alanların yer aldığı Sinpaş Time Shop’dan meydana geliyor.

Sadece lansmana özel süpriz indirim ve hediyeler kazanmak için web sitesinden form doldurmak gereken Sinpaş Time projesinde 30 bin TL peşinat ve 3 bin 800 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olunuyor.

Sinpaş Time projesi Çakmak Mahallesi, Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sokak, No:1 Ümraniye /İstanbul adresinde yer alıyor.

Sinpaş Finans Şehir projesine komşu olarak inşa edilecek olan Sinpaş Time Finans Şehir projesinde toplam 300 adet konut yer alıyor.

45 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipindeki daireler yer alıyor.

Sinpaş Time projesinde fiyatlar ne kadar?

Sinpaş Time projesinde 1+0 daireler 500 bin TL’den, 1+1 daireler 620 bin TL’den, 2+1 daireler 900 bin TL’den, 3+1 daireler ise 1 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tel: 444 19 74

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın