Sinpaş GYO Mourinho’yu Transfer Etti

Birbirinden vizyonel temalı konut projeleriyle yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın ilgisini çeken Sinpaş GYO, yeni tanıtım çalışmalarında yeşil sahaların bir numaralı Teknik Direktörü Jose Mourinho ile işbirliğine gitti.

Türkiye gayrimenkul sektörünün liderlerinden Sinpaş GYO, yeni reklam kampanyasında dünyanın en büyük takımlarınan biri olan Real Madrid’in Teknik Direktörü Jose Mourinho ile çalışacak. Mourinho ile yaptıkları anlaşmanın ayrıntılarını paylaşmak üzere düzenlenen basın toplantısında konuşan Sinpaş GYO Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, Sinpaş GYO olarak yeni bir döneme başladıklarını, bu dönemi ve yeni projelerini anlatmak hedeflerinde Mourinho ile şirket kimliğinin ortak noktalarına dikkat çekti.

Morinhou “Başarının İlk Kuralı Evde Mutlu Olmaktır”
Ekinci, “Mourinho, Avrupa’nın ve dünyanın en iyi teknik direktörü. İngiliz halkı ona ‘Special One’ dedi, yani ‘Seçilmiş Kişi’ diyor. Ve bu büyük teknik adamın başarısının bazı sırları var: ‘Başarının ilk sırrı evde mutlu olmaktır’ diyor Mourinho. ‘Herkesten önce yapmak ve önce kendi, sonra başkalarının hayalini gerçekleştirmek’… Mourinho ile Sinpaş GYO’nun başarıya giden yolda sahip olduğu mantık ve yollar aynı. Mourinho’nun risk alabilen, cesur, kararlı, ileriyi görebilen vizyonel yaklaşımı, fark yaratma isteği ve çalışkanlığı Sinpaş GYO’nun vizyonu ile bire bir örtüşüyor. Mourinho uluslar arası bir isim, Sinpaş GYO da halka açık, uluslar arası bir firma. Bizi en iyi anlatacak kişi, bizim gibi büyük başarılar yaşamış ve yaşamaya da devam eden biri olmalı. Mourinho’nun, projelerimizle birçok ödül alan bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Mourinho’nun futbolseverlerden futbolculara ve teknik adamlara kadar pek çok kişinin hayal ettiği başarıları elde etmiş bir futbol dehası olduğunu söyleyen Ekinci, “Biz, Mourinho’nun bu başarılarını Sinpaş GYO ile bağdaştırdık. Mourinho ve Sinpaş GYO’nun çizdiği bu başarı hikayesinde pekçok ortak yön bulunuyor. Hayal etmek, inanmak, hayalleri gerçeğe dönüştürebilmek için yeni ve kendine özgü yöntemler geliştirmek, ilkleri hayata geçirmek, vizyon sahibi olmak, güven duymak ve hissettirmek, mücadele gücü ve sahip olduğu farklılıkları yeni yerlere, yeni insanlara taşımak… Mourinho ile devam edeceğimiz süre boyunca bir yandan Sinpaş GYO başarılarına dikkat çekecek ve bunu Mourinho ile özdeşleştirerek yapacağız” açıklamasında bulundu. Ekinci, kampanya ile bir evin insan yaşamında ne kadar değerli ve başarının altında yatan en önemli nedenlerden birinin güven veren bir yuva olduğunun altını da çizeceklerini belirterek, “Amacımız yalnızca konut satışlarını yükseltmek değil, ülkemizdeki yaşam standartlarının yükselmesine öncülük etmek” dedi.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın