Sinpaş Finans Şehir tanıtıldı

Sinpaş Finans Şehir konut projesi ilk etap evleri ilk kez satışa sunuldu. Ön talep toplama süreci düzenlenen tanıtım ile tamamlanan projede 2 bin 750 konut yer alacak.

Sinpaş GYO, ‘Finans Şehir’ ilk etap evlerini ilk kez satışa sundu. Anadolu yakası Ümraniye’de yer alan proje, basına özel yapılan tanıtımına Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Sinpaş Grubu şirketlerinden biri olan Servet GYO Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik ve basın mensupları katıldı. Yapılan açıklamada, proje toplamda 2 bin 750 konuttan oluşurken, hemen yanında İstanbul Finans Merkezi inşaatı hızla devam ediyor. Her tip aile seçeneğine uygun 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle iş ve yaşam bölgesinin en büyük merkezi konumundaki bölgede, konut projesinde inşa edilen evlerin teslim tarihleri etap etap yapılacak ve projenin ilk etabı 2018 yılının sonunda, tamamı ise Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin 140 bin metrekarelik bir alana sahip olacağını belirten Mahmut Sefa Çelik, “Tasarım olarak Türkiye az katlı yaşama dönmüş durumdadır. Dikene büyüyen projelerin aksine bu projemizi yatay mimari anlayışı ile dizayn ettik. 36 bin 500 metrekarelik şehir parkı, piknik alanları, göletler ve bisiklet parkurları, eğitim ve spor kompleksleri ve çarşı bölümü bulunuyor. Ulaşım olarak karayolu ve raylı hatlarla ulaşım sağlanacak. Yeni yapılan tüp tünel ile Marmaray’a bağlantısı olacaktır. Proje içerisinde 2 bin 750 ünite bulunacak” dedi.

Türkiye genelinde yapılan projelerin bölgeye ve şehre önemli katkılarının olduğunu söyleyen Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, “Büyüklüğe ben fazla katılmıyorum. Önemli olan nitelikli olmasıdır. Yapılan projelerin şehre ve bölgeye nasıl değer kattığı önemlidir. Projelerde apartman ve 10 bin konutta yaparsınız. Bunlar bizim tarzımız değil. Ciddi bir kadromuz var. Sürekli elimizde projelerimiz bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın