emlakbulten.com

Silva Balat’ın konumu neresi?

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Alpiş İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Silva Balat konut projesi, toplam 3 bin 900 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

2 blokta toplam 72 adet daireden oluşan konut projesindeki bloklar, toplam 6 katlı olarak tasarlandı. Konut projesinde 2+1 normal tipte, 3+1 tipte ve 4+1 dubleks tipte daireler bulunuyor.

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 120 ila 136 metrekare, 3+1 tipteki dubleksler 172 ila 225 metrekare, 4+1 tipteki dubleksler ise 264 metrekare büyüklükte.

Yüzde 90’ı satılmış durumdaki konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebilir durumda bulunuyor.

Silva Balat konut projesi ödeme seçenekleri

2+1 tipteki ve 3+1 dubleks tipteki konutların satışlarının tamamlandığı konut projesinde, sadece 4+1 dubleks tipteki daireler satışa açık durumda yer alıyor. Konut projesindeki 4+1 dubleks tipteki daireler, 760 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Konut projesinden banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Silva Balat konut projesi sosyal donatı olanakları

Doğayla iç içe durumda olan konut projesi, zengin sosyal donatı alanlarıyla da dikkat çekiyor. Konut projesinde dört mevsim kullanılabilen açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye ve kapalı otopark gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut durumda. Konut projesinde karaoke, playstation ve sinema odası gibi eğlence alanları da mevcut.

Asansörlü olan konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Isıtma sistemi olarak merkezi sistemin tercih edildiği konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer de yer alıyor. Ebeveyn banyolu ve balkonlu olan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, Bursa’nın en gözde yerlerinden Balat’ta inşa ediliyor. Yeşillikler içinde yükselen Silva Balat konut projesi, Balat Mah. Billur Sok. Nilüfer/Bursa adresinde konumlanıyor.

Konut projesi hakkındaki tüm detaylı bilgilere 0224 240 00 16 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.