Siltaş Marina’da yüzde 10 indirim

Siltaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Pendik’de hayata geçirilen Siltaş Marina Pendik projesinde yüzde 10 indirimle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Pendik sahilde, marinanın karşısında yer alan arsa parseli üzerinde inşa edilen Siltaş Marina projesinde lansman öncesinde hem avantajlı fiyatlar hem de ödeme fırsatlarını birlikte sunuyor.

2018 yılı Mayıs ayında lansmanının yapılması planlanan Siltaş Marina projesini “adalara karşı, bulutlara komşu” sloganı ile satışa sunuyor. Başlatılan kampanya kapsamında Siltaş Marina projesinde peşin satın alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı sunulurken vadelerde ise sıfır faiz imkanı da yer alıyor. Firma bünyesinde 36 ay vade ve yüzde sıfır faizin dışında, banka kredisi ile kredi kullanmak isteyenler için ise 60 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor.

Çoğunlukla Pendik, Kartal, Maltepe bölgesinde iş merkezleri ve Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park ve Siltaş Flora Park gibi projeleri hayata geçiren Siltaş Yapı, şimdi ise İstanbul, Anadolu Yakası Pendik’de Siltaş Marina projesine imza atıyor.

Farklı büyüklük ve tiplerdeki dairelerin ve ticari ünitelerin yer aldığı Siltaş Marina Pendik projesinin 2020 yılı Mayıs ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanmaktadır. Proje Pendik Marina’ya 300 metre mesafede yer alıyor.

Tel: 444 0 289

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın