Cumartesi, Mart 2, 2024
Emlak Haberleri

Sign of the City’den Nef’e 3 ödül

Her zaman yenilikçi yaklaşımlar ve konseptler sunmaya gayret gösteren Nef, prestijli bir uluslararası yarışma olan Sign Of The City Awards 2015‘te 3 ödül birden kazandı.

Ödüller arasında kentsel strateji ile birlikte yürütülen Vizyon Projesi, “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülünü kazanırken, İş GYO ile birlikte gerçekleştirilen İnistanbul Gala Projesi “Devam Eden En İyi Mimari Tasarım” ödülü kazandı. Ayrıca NEF Merter 12 projesi, “Devam Eden En İyi Karma Kullanımlı Proje” ödülüne layık görüldü.

Bugüne kadar alınan son 3 ödül ile birlikte 17 ödül sahibi olan firma, bu yıl çok yoğun katılımla gerçekleştirilen projede 101 farklı proje ile 140 başvuru arasında bu ödüllere sahip oldu.
Oyunun kurallarını yeniden tanımlama amacı bulunan firma, sektöre değer katan ve ülkemize gurur sağlayan bir yapı sayesinde sektöre birçok ilk kazandırmanın gururu ile doğru yolda olduklarını ifade ediyor.

2015’te birçok ödül kazanan Nef, uluslararası alanda da takdir kazanırken, NEF New York projesi sayesinde de daha önce birçok önemli ödül kazanmayı başarmıştı.