Sıfır faizli konut projeleri

Konut kredisi faiz oranlarındaki dalgalanmalardan etkilenmek istemeyen konut alıcıları için vade farksız farklı taksit sürelerindeki taksitle ev sabihi yapan projeleri…

Ak Towers Esenyurt’ta 36 ay sıfır faizle

Ak Towers Esenyurt projesinde 36 ay vade ve sıfır faiz imkanı ile şirket bünyesinde taksitlendirme yapılarak konut sahibi olunabiliniyor. Ak Towers projesinde mimari tasarımı modüler olarak yapılmıştır.

Mahall Ankara’da 24 ay sıfır faizle

Türkerler İnşaat tarafından Ankara Eskişehir Yolundan inşa ettiği Mahall Ankara projesinde vade farksız 24 ay taksitle konut sahibi olma imkanı bulunuyor.

40 bin 628 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Mahall Ankara projesinde 60 ay vade ve yüzde 0,88 faiz oranı ile daire sahibi olabiliyorsunuz.

Soyak Evostar’da 48 ay sıfır faizle

İstanbul’un yükselen değeri Halkalı’da, Halkalının gözde projesi Soyak Evostar’da fırsat bolluğu var. İsteyene 48 ay 0 faiz, isteyene peşin alımlarda yüzde 10 indirim, isteyene 120 ay yüzde 0,76 faiz ile ev sahibi olma fırsatı bulunuyor.

Dumankaya hi-Fit’te 72 ay sıfır faizle

Dumankaya İnşaat’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği hi-Fit projesi 99 bin liradan başlıyor. Spor ve sağlığı hayatın her alanına dahil etmek amacıyla tasarlanan hi-Fit projesinde lansman fırsatları devam ediyor.

Lansmana özel , sınırlı sayıda daire için 99.000 TL’den başlayan fiyatların devam ettiği projede 72 ay %0 faiz fırsatı ve %1 KDV avantajı da sürüyor.

1Coastal City’de 12 ay sıfır faizle

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Büyükçekmece’de inşa edilen 1Coastal City projesinde 12 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre yüzde 30 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise firma bünyesinde 12 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Evimiz Kocaeli’nde 2o ay sıfır faizle

Pekdemir İnşaat’ın 936 konutluk dev projesi Evimiz Kocaeli’nde fırsatlarla dolu bir kampanya başladı. Banka kredisi kullanacak olanlar peşinatı bir yıl öteleyebilecekler. Faiz yükünden kurtulmak isteyenler ise hiç peşinat ödemeden 20 ay sıfır faizli ödeme modelinden yararlanarak ev sahibi olabilecek.

Ayrıca, çok kısa bir süre için geçerli olmak üzere aylık yüzde 0.89 sabit faiz oranıyla banka kredisi kullanma imkanı da sağlanıyor. Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ekte değerlendirmenize sunulmuştur.

Platform Merter’de 72 ay sıfır faizle

23 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Platform Merter, geniş showroom mekan çözümleri ve ferah alanları ile tekstil markalarının dünyaya açılacağı, uluslararası bir ticaret platformu. Platform Merter’de cazip ödeme planları ile ev sahibi olmak çok kolay.

Platform Merter projesi Eroğlu bünyesinde yüzde 35 peşin kalan yüzde 65′i ise 72 ay vade farksız ödeme plani ile hemen teslim.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın