Serapark 4 nerede

Adana şehrinin Seyhan ilçesinde Serapark 4 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Adana Grup İnşaat A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 5 bin 530 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Serapark 4 projesi bünyesinde 74 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Gürselpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Serapark 4 projesi 75551. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Serapark 4 projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 225 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Serapark 4 projesindeki 4+1 konutların fiyatları 530 bin TL’den başlıyor. Proje kapsamında inşa edilmiş olan 4+1 konutların en yüksek fiyatı ise 650 bin TL olarak belirlendi.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 03222619595 – 0530 290 92 72

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın