Selimpaşa Saray Evleri banka kredisine uygun

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Silivri ilçesinde, Mefa İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Selimpaşa Saray Evleri konut projesi, toplam 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Projede 5 blokta toplam 36 adet daire yer alıyor. Konut projesinde 2+1 tipte, 3+1 tipte, 4+1 tipte ve 5+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda bulunuyor. Projede ayrıca dubleks daire seçenekleri de var.

Konut projesindeki dairelerin büyüklükleri, 107 metrekare ila 176 metrekare arasında tasarlanarak alıcıya sunuldu.

Lüks konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Selimpaşa Saray Evleri konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 350 bin TL’den, 3+1 tipteki daireler 450 bin TL’den ve 4+1 tipteki daireler ise 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

8 dairenin satılık olduğu konut projesindeki daireler, banka kredisine uygun bir şekilde tasarlandı.

Selimpaşa Saray Evleri konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede yeşil alan, süs havuzu, dinlenme terası, çardak, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu ve spor sahası gibi birçok sosyal donatı olanağı mevcut.

Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde akıllı ev sistemleri kullanılıyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılan konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Aile yaşamına uygun olarak tasarlanan konut projesi, şık ve modern tasarımıyla da ilgi görüyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi sağlık ve eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine ve restoranlara kolay erişilebilir bir noktada yer alıyor. Az katlı bir mimariye sahip olan konut projesi, metrobüs güzergahına beş dakikalık mesafede. Ana arterlere de yakın olan proje, E-5’e ve TEM’e kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.

Selimpaşa Saray Evleri konut projesi, Selimpaşa Merkez Mahallesi, Deniz Sokak, No: 9, Silivri, İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0212 864 29 54  numaralı telefonu arayarak ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın