Selenium Retro 9 satışa çıktı

Aşçıoğlu Grubu tarafından İstanbul Ataköy’de hayata geçirilen 125 milyon dolar yatırım değerli Selenium Retro 9 projesi satışa sundu.

İki blokta toplam 225 konut, 108 ofis ve 23 adet ticari üniteden meydana gelen Selenium Retro 9 projesinde 596 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam iki farklı tip daire seçeneklerinin yer aldığı Selenium Retro 9 projesinde daire büyüklükleri ise 60 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiyor.

Selenium Retro 9 fiyatları ne kadar?

Selenium Retro 9 projesinde dairelerin metrekare fiyatları 8 bin 750 TL’den, ofislerin metrekare fiyatları ise 9 bin 350 TL’den başlıyor.

Selenium Retro 9 öneme planı nasıl?

Selenium Retro 9 projesinde 60 ay sıfır faiz ve 120 ay 0.49 faiz oranıyla çeşitli ödeme seçenekleri bulunuyor.

Selenium Retro 9 ne zaman teslim edilecek?

2019 yılı Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi beklenen projede yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, cafe, güvenlik ve otopark gibi sosyal alanlar yer alıyor.

İstanbul Merter’te Tamek arsası üzerinde bir projeye başlayacak olan firma burada yapacağı proje 80 milyon dolarlık bir yatırım olacak. Ayrıca firma tarafından ticari bir projede planlanıyor. Projenin ofis ya da hastane veya üniversite olma ihtimali de bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın