Selçuklu Konakları Alanya

20.570 m2 arazi üzerinde; 10 bina 223 daire Siteye bağımsız 12 dükkân bulunmaktadır. Denize sıfır ve Alanya’nın merkezindedir.

Selçuklu Konakları Alanya’da aradığınız her şey fazlasıyla var. Rekreasyon alanlarından kişiye özel kapalı otoparklara, tenis kortundan basketbol sahasına, yüzme havuzundan saunasına, Fitness salonundan çocuk oyun alanına, siteye özel kumsalından günün her saati faydalanabileceğiniz kafeteryasına kadar Selçuklu Konakları Alanya’da sosyal hayatın standartları çok yüksek. Selçuklu Konakları Alanya size şehrin içinde modern ve özgür bir yaşam tarzı vaat ediyor.

20.570 m2 arazi üzerinde; 10 bina 223 daire Siteye bağımsız 12 dükkân bulunmaktadır. Denize sıfır ve Alanya’nın merkezindedir. 335 m2 açık yüzme havuzu ve 190 m2 kapalı alanda altan ısıtmalı yüzme havuzu bulunmaktadır Sosyal tesis bölümünde kafeterya, fitness salonu, sauna, duş ve soyunma odaları bulunmaktadır. Siteye ait 450 m2 Beach Club ve siteyle arasında özel yeraltı geçidi bulunmaktadır. 1.600 m2 alanındaki spor sahasında tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası bulunmaktadır.

Sosyal aktivite alanları: fitness salonu, toplantı salonu, kafeterya, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu(gerektiğinde yarı açık hale dönüşebilir) ,sauna oyun salonu, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanı

www.selcuklukonaklarialanya.com

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın